Этилацетат от 1л

Этилацетат от 1л ##от компании## Торговый Дом "Семаргл" - ##фото## 1
от 110 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта, Интайм и другие перевозчики
Транспортная компания (от 0,5т до 22 т)
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Шановні покупці! Важлива інформація!

Вартість, наведена на сайті, дійсна при покупці заводського тарного місця (мішок, бочка, каністра, рулон і т.д.). Щоб не вводити Вас в оману, перед вартістю товару ми вказуємо «від». У разі роздрібних покупок ціна змінюється (в залежності від виду або обсягу продукції). Це пов'язано з витратами на транспортування, зберігання, фасування, рекламу і т.д.

Але, повірте, ми завжди намагаємося, щоб наше цінову пропозицію залишалося найпривабливішим в порівнянні з іншими компаніями на ринку. Для уточнення вартості Ви можете звернутися до наших менеджерів з будь-якого із зазначених на сайті телефонів. Або залишити замовлення на сайті. Ми з Вами зв'яжемося для надання повної інформації.

Заздалегідь дякуємо за розуміння.

З повагою, наш колектив.

Етилацетат  CH 3 C (O) OC 2 H 5 , етиловий ефір оцтової кислоти - безбарвна, прозора, горюча рідина з приємним запахом. Змішується в будь-яких співвідношеннях з бензолом, толуолом, хлороформом, діетиловим ефіром, етанолом та рядом інших органічних розчинників. Обмежено розчинний у воді (до 12% по масі). У етилацетаті, в свою чергу, розчиняється до 9.7 масових відсотків води. Етилацетат утворює азеотропні суміші з водою (T кип 70.4 ° C, 8.2% води по масі), етиловим спиртом (71.8 ° C і 30.8%), метанолом (62.25 ° C і 44.0%), ізопропіловий спирт (75.3 ° C і 21.0% ), циклогексаном (72.8 ° C і 54.0%), чотирьоххлористим вуглецем (74.7 ° C і 57.0%).

Етилацетат є помірно полярним розчинником. Добре розчиняє ефіри целюлози, смоляні масляні лаки, жири, воски.

Етилацетат - складний ефір оцтової кислоти і етилового спирту і його хімічні властивості типові для складних ефірів. Легко гідролізується до етанолу і оцтової кислоти в лужному середовищі. У кислому середовищі може бути переетеріфіцірован. Рівновага зміщується вправо в присутності надлишку заміщає спирту: 

CH 3 C (O) OC 2 H 5 + CH 3 ОН ⇄ CH 3 C (O) OCH 3 + C 2 H 5 OH 

Етилацетат має порівняно низькою токсичністю. Його пари подразнюють слизові оболонки очей і дихальних шляхів, при впливі на шкіру можливий розвиток екземи та дерматиту.

Отримання.

У промисловості використовується кілька основних методів синтезу етилацетату:

 • З ацетальдегіду за реакцією Тищенко. Процес проводиться при температурі 0-5 ° C в присутності каталітичних кількостей алкоголята алюмінію, характеризується високим ступенем конверсії ацетальдегіду (до 98%) і селективність перетворення (97-98%): 

  2CH 3 C (O) H → CH 3 C (O) OCH 2 CH 3 
   
 • Этерификацией уксусной кислоты этиловым спиртом в присутствии катализатора (серной кислоты, паратолуолсульфокислоты или ионообменных смол) при температуре 110-115°C. Соотношение уксусной кислоты и спирта в процессе 1:1.1. Стоимость уксусной кислоты несколько выше стоимости этанола, поэтому добиваются максимальной конверсии кислоты. Степень конверсии превышает 95%. 

  CH3C(O)OH + CH3CH2OH → CH3C(O)OCH2CH3 + H2
   
 • Жидкофазным окислением н-бутана воздухом в процессе производства уксусной кислоты. Этилацетат является побочным продуктом этого процесса.
 • Алкилированием уксусной кислоты этиленом при температуре 150°C и давлении 7.7 МПа в присутствии серной кислоты или твердого кислотного катализатора и мольном соотношении уксусной кислоты к этилену 1:3.89 

  CH3C(O)OH + CH2=CH2 → CH3C(O)OCH2CH3 
   

 

Применение.

 

 • как растворитель в производстве лакокрасочных материалов и чернил для печатающих машин. На эти цели расходуется до 30% всего производимого этилацетата;
 • как растворитель в изготовлении клеевых композиций;
 • На стадии упаковывания различных товаров гибкими упаковочными материалами ― как растворитель чернил при нанесении надписей и изображений трафаретным способом;
 • як реагент і як реакційна середу у виробництві фармацевтичних препаратів (метоксазол, рифампіцин і т.д.);
 • як обезжирюючих агент у виробництві алюмінієвої фольги і тонких алюмінієвих листів;
 • як миючий і обезжирюючих агент в електронній промисловості;
 • як розчинник ефірів целюлози;
 • в суміші зі спиртом як розчинник у виробництві штучної шкіри;
 • як екстрагують агент для різних органічних речовин з водних розчинів. Завдяки низькій токсичності етилацетат використовується в харчовій промисловості, наприклад, для екстрагування кофеїну з кави.
 • як желатинізується засіб при виготовленні вибухових речовин;
 • як компонент фруктових есенцій;

 

Характеристики

Страна производства
Индия
Тип
растворитель
Вид растворителя
неорганический